Zmiany, zmiany, zmiany....

21 sierpnia 2017

Kochani!
Już od jakiegoś czasu nosiłam się ze zmianą nazwy zarówno bloga, jak i fanpage'a. Tworki Potworki to przeurocza nazwa, nie da się ukryć 😉 ale przychodzi czas, gdy trzeba zacząć być troszeczkę (ale tylko odrobinkę 🐹) poważniejszym :)
Nowa nazwa nawiązuje zarówno do mojego pseudonimu, który już mocno do mnie przyległ, ale także do mojej twórczości - stąd "handmade". Zmieniła się także szata graficzna, po długim okresie czasu z żywymi, jaskrawymi kolorami przyszła pora na wyciszenie i uspokojenie oczu.
Ponadto powstał nowy adres mailowy: potworkowa.handmade@gmail.com - w zakładce "Kontakt" na blogu znajduje się także formularz, dzięki któremu bezpośrednio ze strony będziecie mogli wysłać do mnie wiadomość.
Poprzedni będzie działać jeszcze jakiś czas, ale zniknął już z zakładki Tworkowego bloga. Bo blog nie zniknie, będzie istniał wciąż, ale jednak z wczorajszym wpisem kończy swoją działalność. Pozostawiłam najważniejsze składniki bloga - archiwum i stare posty, może ktoś będzie chciał jeszcze przejrzeć moje "stare" dziecko :)
Walczę jeszcze troszkę z facebookiem o zmianę nazwy fanpage'a, mam nadzieję, że niedługo uda się wprowadzić nową. Ale na razie zostanie tak, jak jest :)

A teraz najważniejsza część:

Nowy i aktualny adres to:
Mam nadzieję, że zmiana spotka się ze zrozumieniem i przyjmiecie ją tak, jakby nigdy się nie wydarzyła ;)

Zapraszam tam do odwiedzania i obserwowania :)

A na koniec niespodzianka - na dniach pojawi się konkurs, z łączonych aż czterech okazji - 2000 polubień i 4 urodziny bloga i fanpage'a oraz zmiana nazwy 😊


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię, tą dobrą i tą złą :)

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.