Pudełko na roczek

30 grudnia 2016

Witajcie :) Czas nadrobić zaległości spowodowane przedświątecznym pędem i wrzucam pracę, która jakiś czas temu znalazła się na blogu Sklepiku Gosi :) A jest nią kolorowe, dziecięce roczkowe pudełko :)
Pozdrowienia! :)

Świąteczne ciążowe pudełko :)

24 grudnia 2016

Witajcie! Dzisiaj jest ostatni dzień wieńczący czas oczekiwania na Boże Narodzenie. W dzisiejszym poście przedstawiam pracę, która pokazuje, że dla niektórych czas oczekiwania dopiero się rozpoczął i trwać będzie jeszcze parę dobrych miesięcy... :) A świąteczna wersja pudełka dodatkowo totalnie nie zdradza zawartości i dzięki temu tym większą niespodziankę sprawi :)
W momencie, gdy post pojawia się na blogu wszyscy już zapewne zasiedli do stołu wigilijnego, zatem życzę spokojnych zdrowych Świąt spędzonym w rodzinnym gronie. I nie przejedzmy się! :)

Trzymajcie się :)

Zaproszenia na roczek

11 grudnia 2016

Dzisiaj mocno roczkowe i kolorowe klimaty :) U mnie dzisiaj zaproszenia, a inspiracyjne pudełeczko zapewne pojawi się jutro :) Poniżej wesołe, kolorowe karteczki z uroczym konikiem na biegunach i girlandą, które uroczyście zapraszają na nie byle jaką okazję - pierwsze urodziny małego człowieka!

Miłego wieczoru! :)

Świąteczny czekoladownik

04 grudnia 2016

Witajcie wieczorową porą :) Nocną w sumie, toż to niedziela od kilku minut :) Dzisiaj przychodzę do Was z inspiracją, jaką wykonałam na aktualne wyzwanie na blogu Sklepiku Gosi pt. Bożonarodzeniowo-niekartkowo. Czyli praca związana ze świętami, nie będąca jednocześnie kartką bożonarodzeniową ;) U mnie padło na czekoladownik, a że nie chciałam robić klasycznego wzoru, kupiłam małą, kwadratową (świąteczną oczywiście! :) ) czekoladę i do niej dorobiłam świąteczne opakowanie :) Efekty poniżej :) 

Jeśli chodzi o produkty wykorzystane w pracy, a które możecie znaleźć w sklepiku, to są to:

Dobrej nocy życzę i zapraszam serdecznie chętnych do wzięcia udziału w wyzwaniu! :)

Idą święta 3 :)

01 grudnia 2016

Dzisiaj kolejna, przedostatnia już porcja świątecznych kartek :) Co uważni mogli zobaczyć je już gdzieś indziej, ale na blogu swoją premierę mają dzisiaj. Oto i one :)

Miłego popołudnia! :)