Na pożegnanie współpracownika :)

27 października 2016

Czasami w życiu układa się tak, że przychodzi czas na zmianę miejsca zatrudnienia. By miło tę osobę pożegnać przygotowałam taką oto trybikową kartkę :)
Miłego wieczoru :)

Idą święta 2 :)

25 października 2016

Witajcie :) W dzisiejszym poście pokazuję kolejne kartki, jakie wykonałam z okazji zbliżających się Świąt :)
Digistemple pożyczyłam stąd i stąd.

Miłego wieczoru! :)

Pamiątka Chrztu w ramce

23 października 2016

Na początku chciałabym podziękować wszystkim, którzy odwiedzają mojego bloga :) Dawno nie czytałam tylu miłych słów, dziękuję !! 
Późnym wieczorem przychodzę z kolejną propozycją pamiątki na Chrzest Święty, mianowicie ramką schowaną w pasującym pudełku :)

Dobrej nocy! :)

Urodzinowy album

20 października 2016

Na początku października moja bliska znajoma miała urodziny. Postanowiłam podarować jej coś od siebie, a wiem, że bardzo lubi zdjęcia, więc padło na album :) Po wstępnym wypytywaniu dowiedziałam się co najbardziej lubi, jakich kolorów mam unikać i powstał poniższy album :) Na grubej sprężynie, żeby po wklejeniu zdjęć w dalszym ciągu się domykał.
Miłego popołudnia w ten deszczowy dzień ;)

Idą święta... :)

18 października 2016

Kartki świąteczne zawsze były dla mnie sporym wyzwaniem. Ani nie miałam natchnienia, ani nie zabierałam się za nie odpowiednio wcześniej, a jeśli już to w grudniu i kończyło się raptem na jednej sztuce :) W tym roku nastąpił jakiś przełom, ponieważ tworzenie bożonarodzeniowych kartek rozpoczęło się kilka dni temu i ciągle mam ochotę na więcej :) Dzisiaj przedstawiam dwie pierwsze z nich:
Miłego popołudnia i wieczoru :)

Dzień Komisji Edukacji Narodowej cz.2.

16 października 2016

Witajcie :) Dzisiaj druga część karteczek dla pań przedszkolanek mojej córki :) tym razem okrągłe, z tekturką, dwie niepersonalizowane, bo niestety nie zdążyłam poznać imion wszystkich pań ;)Dziękuję wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze!
Miłego dnia :)

Dzień Komisji Edukacji Narodowej

14 października 2016

Przychodzi taki dzień, kiedy mała latorośl dumnie rusza z plecakiem do przedszkola i zaczyna wdrażać się powoli w szkolne życie. Ta nowa rzeczywistość rozpoczęła się u nas w domu w tym roku. Moja córka zaczęła chodzić do przedszkola, więc naturalnym dla mnie było, by z okazji ich święta przygotować coś dla Pań zajmujących się tą gromadką maluchów. Powstało siedem karteczek, pierwsze cztery z nich pokazuję dzisiaj :)

I na koniec jeszcze gif zbiorczy wszystkich czterech :)


Miłego popołudnia i wieczoru! :)

Love dla rodziców

12 października 2016

Witajcie :) Znów pudełeczka :) ale tym razem bez altanki lub tortu, natomiast z napisem Love i serduszkami na środku, otoczone potężną rabatką kwiatów ;)
Miłego dnia :)

Niebieski wózek na Chrzest

10 października 2016

Dzisiaj znów karteczka, a nie pudełko :) Tym razem z niebieskim wózeczkiem:Pozdrawiam! :)

Aniołek na Chrzest

08 października 2016

Na chwilę odskocznia od pudełek i niebieska karteczka z okazji Chrztu Świętego :)
Miłego wieczoru! :)

Fioletowe pudełko na ślub

06 października 2016

Dzisiaj znów pudełko - fioletowe.
Pozdrawiam :)

Różowe pudełeczko

04 października 2016

W dzisiejszym poście różowe pudełko dla Zosi :)
Pozdrowienia :)