Zaproszenia dla rodziców

26 stycznia 2016

Dzisiaj dosyć późno chcę Wam pokazać jeszcze zaległą pracę. Wzór dość standardowy - pudełka jako zaproszenie ślubne dla rodziców :)Dobrej nocy! :)

Księga Gości Chrztu Świętego

21 stycznia 2016

Witajcie! Dawno mnie tu nie było, za co ogromnie przepraszam. Poprawię się, choćby dlatego, że ostatnimi czasy na uczelnię jeżdżę późnymi popołudniami, przez co mogę robić zdjęcia prac w najlepszym, porannym świetle (no chyba, że w tym momencie jeszcze sobie pochrapuję ;) ) Dzisiaj przedstawiam Wam nowość w moich pracach - Księgę Gości. Jest to moja pierwsza praca tego typu (nie licząc albumu, którego od pół roku skończyć nie potrafię), więc jak to się mówi, pierwsze koty za płoty :)
Miłego wieczoru! :)

Pamiątki Chrztu Świętego :)

08 stycznia 2016

Znów dłuższa przerwa w publikowaniu postów, wrr, zła na siebie jestem. Ale dzisiaj za to nie byle jaki post, hurtem 5 pamiątek Chrztu Świętego :) Może znajdę czas, żeby je jeszcze wystawić w galerii... ;)Dobrej nocy! :)

Ciążowe pudełko :)

01 stycznia 2016

Witajcie serdecznie w pierwszym dniu nowego roku! Jak nastroje po Sylwestrze? :)
Dzisiejszego dnia pokazuję kolejne pudełeczko ciążowe z gratulacjami dla przyszłych dziadków. Kiedyś już robiłam podobne, w tym zaszło kilka drobnych zmian związanych ze zmianą niektórych narzędzi :)
Miłego wieczoru! :)