Pamiątka Chrztu z pudełkiem na biżuterię

26 kwietnia 2015

Po kilku dniach przerwy znów wracam z nowością :) tym razem pamiątka Chrztu Świętego, z pudełeczkiem na biżuterię do kompletu :)
Dobrej nocy! :)

Koronkowe kartki na I Komunię Świętą

23 kwietnia 2015

I kolejne znów kartki komunijne :) Ozdobione koronką, przez co są zarówno bogate, jak i delikatne.Pozdrawiam :)

Dziewczęce kartki komunijne

22 kwietnia 2015

Znów powrócę do tematyki komunijnej i pokażę dwie delikatne karteczki na tę okazję, na wzór zaproszeń, które niedawno wstawiałam :)Pozdrowienia :)

Pudełkowe zaproszenia dla rodziców

21 kwietnia 2015

I kolejne pudełeczka - tym razem jako zaproszenia dla rodziców na ślub, a każde pudełko zostało spersonalizowane odpowiednio przez parę młodą :)
Pozdrawiam:)

Mój dom tam, gdzie miłość moja... :)

20 kwietnia 2015

Tak mi się na romantyzm zebrało ;) Dzisiejszego wieczora przychodzę do Was z moim osobistym pierwszym razie w scrapowaniu dosłownym, ponieważ to moja pierwsza tego typu praca. Ze zrobieniem czegoś w ramce nosiłam się od dłuższego czasu, ramkę kupiłam już z miesiąc temu. Właściwie wiedziałam dwie rzeczy - że to będzie w ramce i koniecznie z tym napisem :) Po prawdzie w głowie miałam totalnie inną kompozycję, ale wynalazłam w TK Maxxxie cudną kolekcję papierów... a papiery Rapakivi idealnie dopełniły jej kolorystykę, trochę pocięłam, wycięłam, pokleiłam i ta daaam! Oto moja kolejna praca w ramach współpracy :)

P.S. jak chcecie zrobić podobną, to sprawdźcie sobie, z której strony kleicie, bo ja sobie mogę swoją ramkę postawić do góry nogami. I kombinuję, co z tym fantem zrobić :P
Miłego wieczoru!Romantyczne pudełko ślubne :)

19 kwietnia 2015

Witam się w przedostatnią niedzielę kwietnia :) Dzisiaj mam dla Was ślubne pudełko z altanką w środku:
Miłego wieczoru :)

Zaproszenia na I Komunię Świętą

18 kwietnia 2015

Zostawmy na chwilę tematykę chrzcielno-ślubną i wróćmy na moment do tej komunijnej, ponieważ dzisiaj chcę pochwalić się zaproszeniami, które wykonałam właśnie z tej okazji :)Miłego popołudnia i wieczoru!

Różowe zaproszenia dla rodziców

17 kwietnia 2015

Specjalne zaproszenia dla rodziców są bardzo popularne, więc bardzo dużo ich powstaje. Dzisiaj chcę pokazać znany już wzór, choć w innym kolorze :)Miłego dnia :)

Aniołkowe zaproszenia na Chrzest

16 kwietnia 2015

Dzień dobry :) Jak mija tydzień? :) Ja dzisiaj chcę pokazać różowe zaproszenia na Chrzest Święty, z modlącym się aniołkiem.Pozdrawiam :)

Niebieska pamiątka Chrztu Świętego

15 kwietnia 2015

Nie opuszczamy tematyki chrzcielnej i dzisiaj niebieska pamiątka :)Pozdrowienia :)

Chłopięce zaproszenia na Chrzest

14 kwietnia 2015

A dzisiaj kolejne zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem :) W nowej, odświeżonej formie :)


Pozdrowienia :)

Kartki dla Chrzestnych :)

13 kwietnia 2015

Po raz pierwszy zdarzyło mi się robić kartki o takiej tematyce, a mianowicie z prośbą o zostanie rodzicami chrzestnymi :) Myślę, że sami zainteresowani nie spodziewali się otrzymać prośby w takiej formie, a i będzie to dla nich wspaniała pamiątka :)Miłego dnia!

Zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem

12 kwietnia 2015

Hej :) jak Wam mija niedzielne popołudnie? Może macie chwilę, żeby do mnie zaglądnąć i obejrzeć kolejne zaproszenia na Chrzest ze zdjęciem? :)Pozdrawiam :)

Niebieskie pudełko na chrzest

11 kwietnia 2015

Witajcie! :) Jak minął poranek? Przychodzę dzisiaj z niebieskim, właściwie dobrze znanym już wzorem pudełka na Chrzest Święty :)
Miłej soboty :)

Dla rodziców w pudełkach

10 kwietnia 2015

Witajcie serdecznie :) Mam nadzieję już pojawiać się regularnie :) Dzisiaj chcę Wam pokazać odnowione zaproszenia dla rodziców w pudełku :)
Pozdrawiam :)

Skromne kartki na komunię :)

09 kwietnia 2015

Dzisiaj kolejna inspiracja w ramach współpracy :) Święta Wielkanocne już za nami, a przed nami maj i sezon komunijny. Dlatego też przygotowałam dwie kartki na tę okazję. Są proste, skromne i delikatne, ale myślę, że tymi cechami dobrze wpasowują się w całą majową otoczkę.

Pozdrawiam :)

Miętowa kartka na ślub w DT Rapakivi! :)

07 kwietnia 2015

Witam Was serdecznie :) Tak jak kiedyś pisałam, od kwietnia naszykowała się dla mnie wspaniała przygoda :) I od dzisiaj możecie mnie też oglądać na firmowym blogu sklepu Rapakivi, gdzie pojawiać się będę z moimi pracami jako Gościnna Projektantka :)  Nie ukrywam, że jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka możliwość samorozwoju. Już dzisiaj pojawiła się pierwsza praca w wyzwaniu z Gościem do tablicy kolorystycznej:


A moja praca przedstawia się następująco:
Jeśli chcecie wziąć udział w wyzwaniu, to zapraszam do odwiedzenia bloga Rapakivi i zapoznanie się z wytycznymi :)

Miłego wieczoru! :)

Zaproszenia dla rodziców w pudełku

01 kwietnia 2015

Witam się wieczorową porą :) Dzisiaj przychodzę do Was z zaproszeniami dla rodziców w pudełkach :)

Dobrej nocy! :)