Zaproszenia na Chrzest Św. :)

29 marca 2014

Dzisiaj różowe zaproszenia na Chrzest Święty :) na tą okazję nabyłam wykrojnik wózeczek, co ułatwiło mi niezmiernie pracę, ponieważ już mam swój i nie będę musiała zamawiać gotowych kształtów. Niestety nie mam jeszcze wykrojnika z pięknym motywem serwetki, ale potrzeba matką wynalazków i wykorzystałam papierowe serwetki, myślę, że wszystko dobrze się ze sobą komponuje :) Odkąd zobaczyłam ten wzór papieru w Galerii Papieru, zakochałam się w nim bez pamięci! Zaproszeń jest 12, ale na zdjęciach wszystkie by się nie zmieściły ;)

Na kolejne nowości zapraszam w okolicach wtorku/środy, ponieważ mam trochę nauki na uczelnię :)

Zielono-miętowy przepiśnik

28 marca 2014

Nie wiem, jak to się stało, że ten notes nie trafił na bloga. Ale nie ma co się roztrząsać, tylko trzeba nadrobić zaległości :) Tym razem zielono-miętowy przepiśnik:Zaproszenia dla rodziców

27 marca 2014

Dzisiaj dość późno, bo nie było mnie prawie cały dzień w mieszkaniu, ale postanowiłam sobie, że wrzucę dzisiaj, tak więc oto kolejne zaproszenia dla rodziców, tym razem w odcieniach fioletu, z podwójną satynową kokardą i ozdobnymi perełkami :)Pamiątka Chrztu Świętego :)

22 marca 2014Dzisiaj na szybko wrzucam zdjęcia dziewczęcej karteczki na Chrzest Święty, z kopertą o tym samym motywie w komplecie. Życzenia można wypisać, albo wydrukować :)


Kartka idealna na Komunię Świętą :)

17 marca 2014

Po dłuższej nieobecności zapraszam na kartkę komunijną :) Maj niedługo, więc wpasowuje się w temat myślę idealnie :)