kartka wszelakiego zastosowania :)

17 października 2013

W ramach nudy wykonałam karteczkę, którą można wykorzystać w jakimkolwiek celu, w środku jest pusta, więc można życzenia dodrukować. (Po)tworek do adopcji :)


kartka urodzinowa :)

16 października 2013

Karteczka z przeznaczeniem na życzenia urodzinowe :) długo zastanawiałam się, jak ugryźć ten projekt. Było tylko jedno życzenie - kartka ma mieć elementy fioletu ;) taki Tworek wyszedł:


box z okazji chrztu Marcela :)

15 października 2013

I kolejne pudełko z okazji chrztu małego człowieka :) z małą nowością, zamiast wózka, czy torta - kołyska :) niestety nieidealna, ponieważ wycinałam ją ręcznie.
mój pierwszy czekoladownik :)

14 października 2013

Spróbowałam zrobić swój pierwszy czekoladownik. Efekty poniżej, ja szczerze powiedziawszy zbytnio zadowolona nie jestem, no ale nie mnie to oceniać :)

box na 30 rocznicę ślubu :)

13 października 2013

Z tym pudełkiem wiążę się szalona przygoda, bo zostałam zapytana wieczorem, czy dam radę wykonać pudełko tak, by dnia następnego je wysłać. Zgodziłam się, co prawda noc zarwana, ale chyba było warto :)


kartka ślubna z kieszonką :)

12 października 2013

Dzisiaj kartka ślubna o znanym już wzorze, z małymi zmianami - kwiatkiem rumianku z ćwiekiem na okładce i listkiem z wykrojnika Marianne Design. W środku kieszonka na papierowy prezent i tekturka z aniołkami.

mini box z mini wózkiem :)

11 października 2013

tutaj pudełeczko, w którym znalazł się ten maleńki wózek :) prezent do pudełka z poprzedniego postu :)


kolejny box powiadamiający o ciąży :)

10 października 2013

i kolejne pudełeczko, które ma być prezentem dla rodziców z informacją, że zostaną dziadkami :) przygotowany został plik kalendarzyków, bo jak powszechnie wiadomo, w dzisiejszych czasach nie zawsze łatwo jest spłodzić potomka, ja trzymam kciuki za tą parę z całego serca :)

wózek duży, wózek mały... :D

01 października 2013

Czy można zrobić wersję mini wózka z exploding box'a? Ależ oczywiście ! Co prawda pracy przy nim jest tyle samo, żebym nie powiedziała, że więcej, ale jak świetnie wygląda takie maleństwo :)kartka ślubna :)

W sobotę moi rodzice byli na weselu. Mama poprosiła mnie, bym przygotowała na tę okazję kartkę. Efekty poniżej :)